4HORSE TEAM » Koně
Hamir

Hamir je shagya arabský valach, narozený v roce 1999. Povahově je ale pořád malým hříbátkem, co nevynechá jedinou příležitost k úskoku. Doma velí vlastnímu stádu kobylek.
Vytrvalostních soutěží se společně účastníme od roku 2007. Od té doby se nám podařilo dokončit několik soutěží CEI**. Hamirovým největším sporovním úspěchem je titul Kůň roku 2010.

 

Kariéra:


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Mogan

Mogan je letos desetiletý valach, podílový arab s 75 % plnokrevného araba a 25 % hucula.

Povahově je to neskutečný vyčůránek, který nedá jezdci zadarmo ani krok, je mistr světa v otvírání výběhů, ale taky neskutečný mazel a nejlepší a nejspolehlivější parťák na dlouhých tratích, jakého jsem kdy poznala.

Povedlo úspěšně dokončit, jak soutěže ST, tak soutěž T a na základě toho jsem získala bronzový výkonostní odznak. Dvakrát jsem spolu dokončili MČR v roce 2015 na 8. místě, v roce 2016 na 3. místě

Doufám, že Mogánkovi zdraví vydrží a ujedeme spolu spoustu dalších kilometrů bez elmiminací.

 

Kariéra:


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Jamala

Jamala je podílový arabský kůň, narozená v roce 2009. Je to kobylka s arabským temperamentem, zároveň ale obrovský mazel. Domů jsme si Jamalku přivezli jako půlroční hříbátko. Ještě je spoustu much, které musíme vychytat, ale veřím, že se spolu letos podíváme na první vytrvalostní závody.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Marhori

Marhori je kobylka anglického plnokrevníka, narozená v roce 2007. U nás doma máme "Marušku" od jejích 2 let. V roce 2011 si Maruška pořídila s naším Herčíkem kobylku Melisu, která je přesnou maminčinou kopií. Po mateřské dovolené jsme v loňském roce poprvé vyrazili na vytrvalostní tratě. Letos se chystáme pokračovat.

 

Kariéra:


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Ottina

 

Ottina parťák Kamily Střihavkové

Ottina je haflingerská kobyla, narozená v roce 2008. Povahově je to největší mazel. Ottinka se stala mým nejlepším parťákem.

Kariéra:


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Zita

Klisna A1/1 v tréningu Milady Janatové, majitelka: Karolína Brožová

Kariéra:


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Morgana

Morgana je klisna nar. roku 2002, kříženec hucula a arabského koně.

Povahově je to přesný opak Mogánka, absolutní poctivka, která se moc neumí šetřit. Jinak je to velmi charakterní zvíře, na které se můžu 100% spolehnout, parťák do nepohody, a v neposlední řadě můj první vlastní kůň.  Mám jí od hříbátka, takže jsme toho už spolu prožily moc, jsem jí vděčná za spoustu věcí, a proto je pro mne prvořadé, aby byla zdravá a spokojená.

Když bude vše v pořádku, ráda bych se s ní vrátila na vytrvalostní tratě, abychom ve zdraví  zdolaly zase nějaký ten závodní kilometřík.

 

Kariéra:


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Dirian

Dirian je shagya arabská klisna, narozená v roce 2006. Přivezla jsem si ji jako tříletou a témeř rok jsme pracovaly jen na tom, aby výlet z výběhu do stáje nebyla procházka na celé odpoledne. Dirian mě svojí citlivostí naučila nejvíc ze všech koní co znám a stala se mým nejlepším parťákem na dlouhé trati.

 

Kariéra:


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

ATTIYA

 

Plnokrevná arabská klisna v základním výcviku.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Morgan

Morgan se narodil v roce 2013 je Český Sportovní Pony a v  roce 2016 přijel k nám kde je ve výcviku. Je neobyčejně snaživý a chodivý(toho koně nejde unavit). Jeho otec i matka skákali takže rád skáče , je to moc hodný koník a taky má hodně podobné jméno Moganovi který nám taky patří.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ