Obchodní podmínky

 

Obchodní podmínky

Záruční a dodací podmínky
 
Záruka - na veškeré zboží se vztahuje záruka 24 měsíců od data prodeje. Zboží, na kterém je vyznačena doba použitelnosti, končí záruka právě tento den. Záruka se nevztahuje na opotřebení zboží způsobené jeho obvyklým používáním.
 
Reklamace - reklamační řízení probíhá dle Zákona o ochraně spotřebitele, kdy reklamace musí být vyřízena nejpozději do 30-ti dnů ode dne podání reklamace, pokud se prodávající strana se spotřebitelem nedohodne na lhůtě delší.
 
Dodací podmínky - pokud je objednané zboží na skladě doba dodání je do 5 dnů ode dne objednání.  V případě výroby na zakázku je dodací doba závislá na vytíženosti dílny. Okamžik dodání je při převzetí zboží odběratelem.
 
Obchodní podmínky
 

Při nákupu přes internetový obchod můžete zboží do 14 dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu vrátit nebo požadovat výměnu. Zboží nesmí být použité nebo poškozené a musí mít originální visačky. V případě poškození, nebo opotřebení zboží při vrácení bude vrácena jen přiměřená cena zboží. V případě objednání věci šité, nebo vyráběné na zakázku, to znamená výrobku, který není standardně skladem, ale je vyráběn přímo na přání zákazníka, je není možno výrobek vrátit bez dohody s výrobcem.

Při objednání a nevyzvednutí zboží bude zákazníkovi účtována smluvní pokuta 1000,- Kč

Při platbě na fakturu a neuhrazení faktury v datumu splatnosti je zákazníkovi účtován podle  úrok z prodlení dle nařízení vlády 142/1994 Sb. ve znění nařízení vlády č. 180/2013 Sb.

 
Postup při výměně zboží:

V případě, že Vám doručené zboží z nějakého důvodu nevyhovuje ( nesedí velikost, nevyhovuje barva atd.) a chcete je vyměnit za jiné, pošlete nám zboží zpět s přiloženou kopii dokladu o koupi a uveďte za co přesně chcete zboží vyměnit. Zboží musí být nepoužité, čisté a opatřené původními visačkami.

ZBOŽÍ NA VÝMĚNU NÁM NEPOSÍLEJTE NA DOBÍRKU!!!
 

Postup při vrácení zboží:

Pokud Vám námi dodané zboží z jakéhokoli důvodu nevyhovuje, můžete jej bez udání důvodů do 14 dní od obdržení zboží vrátit. Zboží a peníze je možné vrátit také v případě, že objednávka byla z naší strany chybně vyřízena. Zboží musí být nepoužité, čisté a opatřené originálními visačkami. Přiložte prosím doklad o koupi a napište nám Vaše číslo účtu na který Vám budou vráceny peníze.

V případě úpravy výroby na přání zákazníka, není nárok na vrácení bez udání důvodu. 

VRÁCENÉ ZBOŽÍ NÁM NEPOSÍLEJTE NA DOBÍRKU !!!

 
 Postup při poškození, reklamaci nebo vrácení našeho výrobku:

 V případě poškození našeho výrobku (přetržení, atd.) pošlete prosím dokonale vyčištěný výrobek na adresu:

4horse

Janovice 68

50356 p. Hlušice

Nebo do zásilkovny:

 

Většinu drobných oprav provádíme bezplatně, případně jen za cenu materiálu. 

Při zaslání znečištěného výrobku Vám může být naúčtováno čištění.

K výrobku přidejte popis, jakou opravu požadujete, Vaší adresu a kontaktní telefon, případně e-mail.

 

Doprava


Pokud si zvolíte platbu bankovním převodem, pošleme vám platební údaje na vaši mailovou adresu. Po připsání částky na náš účet vám odešleme zboží vámi zvoleným dopravcem.
V případě, že charakter zboží neumožňuje zabalit zásilku do jednoho balíku a je nutné zboží rozdělit do více balíků, platí se poštovné za každý balík.

 

4horse

 

Fakturační údaje:                                                                                       

Jitka Schovánková                                                 

Vondroušova 1161                                               

163 00 Praha 617                                                  

 

Poštovní adresa:

4horse  

Janovice 68

50356 p. Hlušice

 

info@4horse.cz

+420724306366

IČ: 45943524

DIČ: CZ6758111525