Zvykací nebo náhradní dno

Kód: 8368
200 Kč / ks 165,29 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Provedení dna

Pastevní náhubek má v ceně jedno dno. Lze k němu však přiobjednat libovolný počet dalších kusů dna. Otvory ve dně jsou umístěny mírně pod středem, podle anatomie koňské huby. Pokud má kůň jinak tvarovanou hubu, je potřeba to zadat do poznámky a pokusíme se vybrat pro něj otvor tak, aby mu vyhovovat.  (na střed, pod středem, nad středem apod.)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dno je k náhubku připevněno šrouby umístěnými po jeho obvodu. V případě výměny dna tak majitel odšroubuje 8 šroubů, vyjme původní dno a do náhubku našroubuje dno jiné. Dno je vhodné měnit podle stavu pastvy (výšky trávy) i podle aktuální kondice koně. Materiál, z něhož je dno vyrobeno, je určen pro použití v potravinářství.

Můžete vybrat ze dvou variant materiálu. Pro počáteční nošení doporučuji volit dno z gumy. Je příjemnější, ohebné a měkčí. Pokud však již máte zkušenost, že váš kůň dno náhubku rád ničí, volte rovnou variantu z tvrdého plastu. U dna z tvrdého plastu je ale z výrobních důvodů výrazně omezený výběr velikosti a umístění otvoru.

Oba materiály jsou určeny pro použití v potravinářském průmyslu.

Pokud si nejste jisti velikostí otvoru ve dnu, která by pro vás byla vhodná, ráda Vám poradím. Otvory dělám kruhové v rozpětí 2 - 9 cm v průměru.

Požadovaný rozměr dna a otvoru uveďte do poznámky.

Výměna dna s nikl šrouby se provádí pomocí dvou šrobováků

Výměna dna s nerez šrouby se provádí pomocí šroubováku a imbusového klíče (klíč Vám dáme do balení)

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky k náhubkům
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: