Pastevní náhubek FitGrazer - Muzzle for horse

Kód: 7977/BEZ 7977/SVE 7977/TMA 7977/RUZ 7977/PUR 7977/CER 7977/MOD 7977/SED 7977/CER2 Zvolte variantu
Novinka
Značka: FitGrazer
1 850 Kč / ks 1 528,93 Kč bez DPH
Na objednávku (>5 ks) Na objednávku (>5 ks) Na objednávku (>5 ks) Na objednávku (>5 ks) Na objednávku (>5 ks) Na objednávku (>5 ks) Na objednávku (>5 ks) Na objednávku (>5 ks) Na objednávku (>5 ks) Zvolte variantu
Varianta
Nýty na koši náhubku ?
Půlpatro na horní straně náhubku
Šrouby na dno náhubku
Velikost náhubku ?

FIT GRAZER je pastevní náhubek pro koně na míru

Tento produkt neposíláme na dobírku!

  • Vzdušný a proto vhodný i pro koně s problémy s dýcháním
  • Měkký poddajný a hladký materiál
  • Vyměnitelná dna dle potřeb koně a aktuálního stavu pastvy
  • Každému koni na míru – ruční výroba v ČR

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhubky vyrábíme každému koni na míru. Jen tak může být zajištěn vysoký komfort nošení a dostatečná volnost pohybu čelisti při pastvě. Výroba náhubku se maximálně přizpůsobí požadavkům zákazníka. Vyměnitelná dna náhubku umožňují pomalé zvykání koně na náhubek s větším otvorem, který majitel může postupně nahradit za dno / dna s menším otvorem na pasení. Umístění otvoru ve dně lze také přizpůsobit koni – většinou je umístěný mírně pod středem. Materiál dna je ohebný a poddajný. Pokud neuvedete do poznámky jinak, vyrobíme náhubek s měkkým gumovým dnem. Pokud ale už máte zkušenost, že váš kůň dno náhubku ničí nebo nadměrně opotřebovává, objednejte náhubek s tvrdým dnem. Tato varianta je pro koně sice méně komfortní, nicméně má výrazně vyšší životnost. Nabídka variant velikosti otvorů v tvrdém dnu je ale značně omezená.

Pro chronické sundavače náhubků je možné vyrobit náhubek nadprůměrně hluboký. Vše na přání zákazníka, který zná svého koně nejlépe.​​

Polstrování ani beránek nejsou součástí náhubku. Můžete je však objednat v sekci Polstrování náhubků:

Náhubek je standardně dodáván s jedním měkčím gumovým dnem. Pokud už od počátku chcete používat dno z tvrdého plastu, uveďte to prosím do poznámky.

Pro koně, kteří náhubek nikdy neměli doporučujeme objednat zvykací dno s větším otvorem.

 Materiál: Voděodolný popruh

Pro výrobu náhubku je nutné koně změřit, měření nafotit a vyplnit formulář s informacemi o koní.

Proč je nutné koně změřit a měření nafotit?

Náhubky vyrábíme na míru, podle Vámi zaslaných rozměrů. Na základě Vašeho měření vyrobíme střih, který je jen a jen pro Vašeho koně. Fotky z měření nám pomůžou posoudit, zda jste měřili správně.

Zároveň potřebujeme od Vás vyplnit dotazník o koni, který bude náhubek nosit. Jsou to důležité informace, které nám pomůžou vybrat typ dna, velikost otvoru ve dnu, atd.

Fotky z měření a vyplněný dotazník koně prosím zašlete na info@4horse.cz nebo jako odpověď na automatický e-mail, který Vám dorazí po dokončení objednávky.

Návod a dotazník najdete zde:

 

 

 

Obvod nosu tam kde bude náhubek končit:
Shetty 44 - 49 cm  Velikost XS
Pony    50 - 54 cm  Velikost  S - L
Cob      55 - 60 cm  Velikost S - L
Full       61 - 65 cm Velikost XL
XFull   nad 66 cm  Velikost XL

 

V případě nedodání fotografií, nelze uplatnit reklamaci na nesednoucí náhubek!

5
9x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IP Avatar autora | 10.7.2024
Náhubek skvělé sedí, je hezky vzdušný a lehký a kobča je s ním daleko spokojenější než s běžným náhubkem. Volba velikosti otvoru a výměny dna je taky super. Vždy byla hodně odřená, teď používáme beránky na nánosníku, natylníku a na bradě, ale i na místech, kde nejsou není odřená jako vždy bývala při používání normálních náhubků. Nad pořízením jsem váhala, ale měla jsem ho pořídit hned.
5
LB Avatar autora | 2.7.2024
Náhubek perfektně sedí, je vypodložený, tak nikde neodírá. Kůň si ho nesundává.
5
SA Avatar autora | 27.6.2024
Náhubek je bezva, nikde neodírá. Akorát kobyla si prokousává větší otvor ve dnu, takže objednávám dno plastové.
5
KB Avatar autora | 14.4.2024
Celý náš tým spolku Hipocentrum Bělá, z.s. moc děkuje za rychlé vyřízení objednávky, když jsme náhubek potřebovali pro koníka po kolice. Náhubek sedí našemu Eltonovi perfektně a po několika měsících od zakoupení musím hodnotit 5 hvězdiček, protože náhubek stále plní funkci.
5
MA Avatar autora | 10.3.2024
Máme ho teprve pár dní, první den kobylka trochu protestovala, ikdyž ho měla jen chvíli, ale od druhého dne už si ho bez námitek bere, protože ví, že s ním může do ohrady něco uždibovat. Což by normálně po minuloročním schvácení, kdy byla stále jen na seně nemohla. Takže zatím jsme spokojené a doufáme, že nám dlouho vydrží.
5
M Avatar autora | 7.3.2024
Náhubek hezky sedí, kobyla ho moc neřeší, zívne si, napije se, pochopila jak se nažrat sena během deseti minut.
5
S Avatar autora | 29.10.2023
Náhubek je super, kobylka si na něho hned zvykla a něco se ji s ním podaří i sníst. Krásně větrá, sedí přesně, v pohodě s ním pije a i ze sítě si něco natahá, jinak dostává bez náhubku na příděl 2x denně seno.
5
LK Avatar autora | 29.9.2023
Sedí přesně, koni nijak nevadí, nesnaží se ho sundat, bez problémů se napije i nažere jak trávy, tak volně loženého sena, hezky si tahá seno stéblo po stéblu přes otvor a konečně nechodí z výběhu nacpaný k prasknutí.